Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Pļaviņās apbalvo labāko skolēnu-jaunsargu

Balva pļaviņietei Patrīcijai Zepai, ko pasniedza Raimonds Bergmanis.

Par labām sekmēm mācībās un aktīvu darbību Jaunsardzē biedrība “Laime Saimē” trešo gadu pasniedza Larisas Freijas piemiņas balvu labākajam skolēnam jaunsargam. Šogad to saņēma Pļaviņu vidusskolas 9.a klases absolvente Patrīcija Zepa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Balvas mērķis ir veicināt Jaunsardzes popularizēšanu vienaudžu vidū un tiekšanos pēc labām sekmēm mācībās. Izvērtējot sasniegto, šogad tā ir Patrīcija, kura balvu pamatskolas izlaidumā saņēma no biedrības pārstāvja un Saeimas deputāta Raimonda Bergmaņa. Viņš uzsvēra, cik svarīgi ir piedalīties savas valsts aizsardzībā, ko var darīt dažādos veidos. Pateicība ikvienam, kurš dara vairāk, nekā prasīts un iesaistīties, kas noteikti nav viegli, bet jāizmanto šīs iespējas.

Patrīcijas ģimenei ir dziļa saistība ar valsts aizsardzības jomu, jo Zemessardzē dien tētis un vecākie brāļi, bet jaunākais arī ir Jaunsardzē. Jauniete teic, ka tas noteikti ietekmējis izvēli par labu Jaunsardzei un arī pati vēlējusies izmantot doto iespēju, kas paver ceļu arī citām aktivitātēm. Viņa atzīst, ka jau no paša sākuma patikušas šīs mācības, tas bijis kas jauns, interesants, ko nevar apgūt ikdienā. Tas arī devis iespēju satikt jaunus draugus un kopā saistoši pavadīt laiku. Patrīcija atzīst, ka Jaunsardze noteikti piemērota arī meitenēm, jo visi uzdevumi ir izpildāmi.

Iesākto Patrīcija vēlas turpināt, bet vēl nezina, kā viss izvērtīsies nākotnē. Pēc pamatskolas viņa vēlas apgūt ainavu dizainu un labiekārtošanu.

Patrīcijas tētis, biedrības “Laime Saimē” vadītājs un zemessargs Andris Zeps atzīst, ka ir lepnums par bērniem, jo visi izvēlējušies šo ceļu, kas īpaši šobrīd ir tik nozīmīgs valsts aizsardzībā. Prieks par katra sasniegumiem, īpaša izjūta bijusi valsts svētkos militārajā parādē soļot kopā ar dēliem Oskaru un Mārtiņu. Viss vēl priekšā arī Patrīcijai un Raimondam, vēlot turpināt iesākto.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.