Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Plašs palīgēku piedāvājums

Garāžas ir tik universāls palīgēkas tips, ka tās lieto arī tie, kuriem nemaz nav auto. Neatkarīgi no tā, vai garāža jau ir veidota kā piebūve dzīvojamai mājai vai atrodas kaut kur tālāk, pielietojums tai būs vienmēr. Protams, daudziem garāžas pilda savu pamata funkciju, taču tās tik pat labi var izmantot kā pieliekamo un mantu glabātuvi. Neatkarīgi no tā, kurā laikā ir projektēta un celta dzīvojamā māja, nav problēmu ar garāžas uzstādīšanu arī dažus gadus pēc mājas celtniecības, īpaši mūsdienās, kad iespējams iegādāties moduļu garāžas. Metāla garāžas ir praktisks risinājums katram saimniekam – tās ir viegli uzstādāmas, nav jābūvē, kā arī garāžas ir izturīgas un ietilpīgas. Klientu ērtībām ir iespējams izvēlēties gan siltinātas, gan nesiltinātas garāžas. Cenas, protams, atkarīgas no vairākiem aspektiem, galvenokārt no izgatavotā materiāla, funkcionalitātes, izmēra un tamlīdzīgi.

Vai manā īpašumā noderēs angārs?

Kā ar garāžām, līdzīgi ir arī ar angāriem. Angāru priekšrocības novērtē lauksaimnieki un cilvēki, kuru īpašums atrodas plašā teritorijā un nepieciešama novietne vairākām automašīnām, cita veida tehnikai, kravas vai preču uzglabāšanai. Angāri ir ietilpīgāki un lielāki par parastām garāžām, taču tie ir tikpat ērti uzstādāmi un pieejami. Mūsdienās šīs celtnes tiek veidotas no dažādiem materiāliem, dažos izmēros un ar atšķirīgu specifikāciju. Angāri ir ļoti izturīgas, ilgtspējīgas un universāli izmantojamas ēkas, kuras iespējams pielāgot dažādiem mērķiem. Angāru cenas, līdzīgi kā garāžām ir atkarīgas no to veida, specifikācijas, izgatavotā materiāla un dažādiem citiem faktoriem. Pieejami kantaini, lokveida, PVC angāri, siltināti un aprīkoti pēc jaunā īpašnieka vēlmēm un vajadzībām.

Kur meklēt apkārtnes labiekārtotājus?

Jumtu izbūve, bruģēšana, betonēšanas darbi un daudzi citi apkārtnes labiekārtošanas pakalpojumi ir Domus Angāru sniegto pakalpojumu sarakstā. Profesionāli paveikti betonēšanas darbi ir ar daudz lielāku pievienoto vērtību nekā amatiera veikums. Ir darbi, kuros pieredze un zināšanas ir nepieciešamība un labiekārtošanas darbi nav izņēmums. Bruģēšanas darbi ir vēl viens darbs, kurš jāuztic profesionālim, jo daudzi nemaz nezinās, ka pastāv dažādi bruģa ieklāšanas veidi, kas piemēroti konkrētās vietas pielietojumam. Pareizi ieklāts bruģis kalpo gadu desmitiem ilgi. Jumta uzstādīšana ir pakalpojums, ko Domus Angāri piedāvā savā sarakstā. Profesionāli meistari pratīs strādāt ar dažādiem materiāliem – sākot ar šīfera jumtiem bez azbesta, gan bitumena uzkausējamo jumta pārklājumu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.