Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Plaisa automašīnas vējstiklā: Kā rīkoties?

Pat tad, ja ar auto tiek braukts uzmanīgi, no plaisas izveidošanās vējstiklā nav pasargāts neviens. Turklāt pie šī bojājuma ne vienmēr ir vainojams stiklā ielidojis akmens, dažkārt plaisa var izveidoties arī krasu temperatūras izmaiņu ietekmē.

Lai arī kāds ir plaisas izveidošanās iemesls, ir svarīgi to novērst pēc iespējas ātrāk. Pretējā gadījumā bojājums paliks lielāks, līdz ar to pieaugs arī zaudējumu un remontdarbu apmērs. Vai arī var rasties situācija, ka būs nepieciešami jau jauni auto stikli. Kā apturēt plaisas veidošanos vējstiklā? Par to vairāk raksta turpinājumā.

Visdrošāk – uz autoservisu

Visdrošāk ir iespējami ātri doties uz autoservisu, kur zinoši speciālisti novērtēs situāciju un veiks visas vajadzīgās darbības, lai Jūs varētu droši turpināt ceļu.

Kā novērst plaisas izplatīšanos paša spēkiem?

Ja tomēr vēlaties ar šo uzdevumu tikt galā paša spēkiem, Jums noderēs šie ieteikumi:

  • Novietojiet automašīnu vietā, kur tā nebūs pakļauta tiešai saules staru ietekmei;
  • Notīriet vējstiklu ar speciāli šim mērķim paredzētu līdzekli;
  • Atrodiet plaisas galapunktu un atzīmējiet to. Nereti plaisa patiesībā ir lielāka nekā šķitis sākumā. Garākai plaisai marķējums jāveic ne tieši tās beigu vietā, bet dažus milimetrus tālāk;
  • Atzīmētajā plaisas beigu punktā veiciet nelielu urbumu, iztīriet no tā putekļus un pārliecinieties, ka plaisas izplatīšanās ir novērsta;
  • Izurbtajai vietai uzstādiet inžektoru un plaisu aizpildiet ar fotopolimēru.

Kad tas ir paveikts, jāveic vējstikla remonts. Taču jāņem vērā, ka dažos gadījumos remonts nav iespējams un jāveic visa vējstikla nomaiņa. Vējstikla maiņa nepieciešama, ja plaisa ir liela, tā atrodas auto vadītāja pusē vai bojājums radies vismaz 8 cm attālumā no vējstikla ārējās malas.

Auto stiklu nomaiņa un remonts – Carglass

Ja Jūsu auto nepieciešams veikt vējstikla remontu vai nomaiņu, izvēlieties uzticamu pakalpojuma sniedzēju – Carglass.

Katra situācija tiek risināta individuāli – neatkarīgi no tā – vajadzīgs remonts vai jauni auto stikli, zinošie uzņēmuma darbinieki izvērtēs situāciju un ieteiks labākos risinājumus.

Apskatiet uzņēmuma interneta vietni www.carglass.lv, lai iepazītos ar pieejamiem pakalpojumiem, cenrādi un Jums tuvākā servisa atrašanās vietu!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.