Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Pirmdien Aizkrauklē labdarības koncerts Slavutičas iedzīvotāju atbalstam

28. novembrī pulksten 18 Aizkraukles kultūras centrā notiks labdarības koncerts, kas veltīts Aizkraukles sadraudzības pilsētas Slavutičas iedzīvotāju abalstam Ukrainā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Līdz 30. novembrim turpinās atbalsta akcija, kurā tiek vāktas nepieciešamās lietas un ziedojumi, lai palīdzētu draugiem Slavutičā, un arī mēs gribam sniegt savu ieguldījumu,” stāsta mūzikas pedagogs un koncerta organizators Artūrs Zemnieks, kurš pats viesojies šajā Ukrainas pilsētā 2021. gada oktobrī.

Koncertā piedalīsies visi Artūra Zemnieka vadītie muzikālie kolektīvi no Aizkraukles Profesionālās vidusskolas, Aizkraukles Interešu izglītības centra, P. Barisona Aizkraukles Mūzikas skolas un Seces kultūras nama. “Esmu sazinājies ar Slavutičas jauniešiem un lūdzis sagatavot nelielu video par to, kā šobrīd kara apstākļos aizrit viņu ikdiena, kāda izskatās pilsēta, tāpat arī pats pastāstīšu par šo pilsētu, tās vēsturi, savu pieredzi, lai cilvēkiem rodas labāks priekšstats gan par pašu pilsētu, gan pašreizējiem notikumiem un situāciju Ukrainā,” piebilst A. Zemnieks.

Pasākuma laikā būs iespējams iegādāties Aizkraukles Profesionālās vidusskolas audzēkņu veidotos darbus — topošie pavāri uzceps kaut ko garšīgu, būs galdnieku darinājumi no koka, tirdziņam dažādas lietas gatavo arī topošās klientu apkalpošanas speciālistes.

Visi iegūtie līdzekļi tiks ziedoti Slavutičas iedzīvotājiem

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.