Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Pieturu Blankas uz Koknese–Ērgļi ceļa iekļaus trīs Aizkraukles novada reģionālo autobusu maršrutu kustības sarakstos

Atsaucoties iedzīvotāju ierosinājumam, no šī gada 4. septembra pietura Blankas būs iekļauta trīs reģionālo autobusu maršrutu oficiālajos kustības grafikos. Pietura atrodas Aizkraukles novadā uz autoceļa P79 Koknese–Ērgļi. Minētās izmaiņas palīdzēs apkārtnē dzīvojošajiem skolēniem ērtāk doties uz mācību iestādēm, izmantojot reģionālo sabiedrisko transportu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasažieri turpmāk varēs izkāpt un iekāpt no reģionālajiem autobusiem pieturā Blankas Aizkraukles novadā šādos maršrutos un reisos:

reģionālās nozīmes maršruta nr. 5981 Aizkraukle–Ērgļi reisos, kas no Aizkraukles autoostas tiek uzsākti plkst. 08.30 (no pirmdienas līdz piektdienai) un plkst. 15.40 (katru dienu), savukārt no pieturas Ērgļi tiek uzsākti plkst.10.30 (no pirmdienas līdz piektdienai), plkst. 10.45 (sestdienās) un plkst. 17.23 (katru dienu);

reģionālās nozīmes maršruta nr. 6096 Aizkraukle–Irši–Aizkraukle reisos, kas ik dienu plkst. 06.40 un plkst. 12.05 tiek uzsākti no Aizkraukles autoostas;

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

reģionālās nozīmes maršruta nr. 6425 Aizkraukle–Irši rīta reisā plkst. 09.40 no pieturas Irši (kursē no pirmdienas līdz piektdienai mācību laikā) un pēcpusdienas reisā plkst. 14.15 no Aizkraukles autoostas (kursē no pirmdienas līdz piektdienai mācību laikā).

Reģionālā sabiedriskā transporta pakalpojumus minētajos maršrutos nodrošina AS “Liepājas autobusu parks”. Izmaiņas Autotransporta direkcija saskaņojusi ar Zemgales plānošanas reģionu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.