Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Piešķir naudu Likteņdārza sabiedriskās ēkas labiekārtošanai

LAI ĒKA varētu pilnvērtīgi pildīt savas funkcijas rīkotajos izglītības un kultūras pasākumos, nepieciešams papildu finansējums ēkas labiekārtošanai.
Foto no arhīva

Valdība piešķīrusi 86 931 eiro Likteņdārza daudzfunkcionālās sabiedriskās ēkas labiekārtošanai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Attiecīgo rīkojuma projektu sagatavoja Zemkopības ministrija (ZM), kura norāda, ka ir pabeigta Likteņdārza daudzfunkcionālās sabiedriskās ēkas būvniecība, un turpmāk kultūras vieta varēs pilnvērtīgi strādāt visu gadu, nevis tikai sezonāli, lai tur satiktos gan Sēlijas, Vidzemes un Zemgales iedzīvotāji, gan viesi no tuviem un tāliem novadiem. Ēkai esot potenciāls kļūt par nozīmīgu iedzīvotāju saskarsmes un saziņas, izglītības un kultūras centru reģionā.

Tomēr, kā norāda ZM, Likteņdārza funkcionēšanai vismaz minimālā līmenī nepieciešams daudzfunkcionālās sabiedriskās ēkas pilns aprīkojums, īpaši audio un video, bez kura nebūs iespējams organizēt augstas kvalitātes pasākumus un katrā būs jāpiesaista audio un video pakalpojumu nodrošinātājs, kas nav rentabli.

Tāpat, lai ēka varētu pilnvērtīgi pildīt savas funkcijas rīkotajos izglītības un kultūras pasākumos, nepieciešams papildu finansējums ēkas labiekārtošanai — mēbelējumam, video un prezentāciju tehnikas uzstādīšanai, abu zāļu apskaņošanas sistēmu ierīkošanai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Patlaban ZM un “Kokneses fondam” nav pašu līdzekļu 86 931 eiro apmērā, lai pilnībā labiekārtotu Likteņdārza daudzfunkcionālo sabiedrisko ēku, attiecīgi tie pieprasīti no valsts budžeta programmas “Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem”. “Kokneses fonds” ir radis iespēju no saviem līdzekļiem rezervēt 44 770 eiro, tostarp piesaistot ziedojumus.

LETA

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.