Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Piekāpjas Līvānu vīru komandai

ŠOGAD 2. VIETA. Medaļas pasniedz LSVS prezidents, olimpiskais čempions Ivans Klementjevs. No kreisās: Dzintars Greļs, Jānis Feodorovs un Modris Vilcāns. Foto no D. Greļa albuma

Rīgā, Mežaparkā, aizvadītās nedēļas nogalē notika Latvijas Pašvaldību sporta veterānu senioru savienības (LSVS) 60. sporta spēļu finālsacensības pludmales volejbolā. Kā vienīgā no Aizkraukles novada K60+ vecuma grupā sacensībās piedalījās Sporta centra deleģētā volejbolistu komanda no Iršiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

K60+ pludmales volejbola sacensībās piedalījās piecas komandas — no Bauskas, Liepājas, Līvāniem un Rīgas. Četrās spēlēs Iršu volejbolisti izcīnīja uzvaru, bet finālsacensībās piekāpās Līvānu volejbolistiem ar rezultātu 0:2, kopvērtējumā gūstot 2. vietu.

Tāpat kā pagājušajā gadā notikušajās 59. sporta spēļu pludmales volejbola sacensībās, arī šogad komandā spēlēja trīs vīri: Jānis Feodorovs, Modris Vilcāns un Dzintars Greļs.

Runājot par finālsacensību rezultātu, Iršu komandas kapteinis Dzintars Greļs stāsta, ka salīdzinājumā ar pagājušajā gadā izcīnīto 1. vietu savā vecuma grupā šī gada spēles iznākums ir mazs solis atpakaļ, taču arī 2. vieta ir labs sasniegums. Joprojām regulāri trenējas, lai saglabātu cīņas sparu citiem veterānu atklātajiem čempionātiem. Ir vēlēšanās spēlēt, bet jāsabalansē iespējas, jo dažkārt nākas izvēlēties, kurā vietā piedalīties, jo vienlaikus sacensības norisinās dažādās vietās. Priekšroka vienmēr, protams, ir spēlēm mājās, Iršos. Volejbola komandā daudzi spēlētāji mainījušies, bet vecās paaudzes spēlētāji nemainās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Tagad trenēsies, gatavosies, lai varētu piedalīties Aizkraukles pludmales volejbola čempionāta noslēdzošajās spēlēs. Šajā čempionātā trīs kārtas jau aizvadītas.” 

Autors: Irēna Nagle

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.