Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Piedaloties dažādos konkursos, gada laikā saņem 87 balvas

Gunta Zeimule no Lielvārdes ir īsta veiksminiece. Viņas ikdienu krāsaināku dara piedalīšanās dažādos konkursos, kas bieži vainagojas ar panākumiem. Pateicoties tam, sieviete tikusi pie praktiskām sadzīves lietām, skaistām veltēm un atmiņām no burvīgiem koncertiem. Veiksmes dieviete bija viņai labvēlīga arī laikraksta “Staburags” rīkotajā konkursā, kura balvā bija divi ielūgumi uz grupas “bet bet” koncertu Aizkrauklē aizvadītās nedēļas nogalē.
— Lai gan neesat vietējā, ar šo pusi ir saikne?

— Dzīvoju Lielvārdē un strādāju uzņēmumā “Kumelītes”, kas ir gaļas vairumtirgotājs. Uzņēmumam veikals ir arī Aizkrauklē. Esmu prečzine Jumpravā, pieņemu pasūtījumus, ko sūtām uz Lielvārdes un Aizkraukles veikaliem. Mana dzimtā puse ir Suntaži, esmu beigusi Vecbebru tehnikumu, tādēļ Aizkraukles pusē man ir saglabājies daudz draugu un paziņu. Tehnikumā pavadītais laiks ir mani foršākie jaunības gadi!
Pirmā doma par profesijas izvēli bija saistīta ar bērniem, vēlējos būt, piemēram, audzinātāja bērnudārzā. Pamatskolā sāku cept kūkas mammas draudzenēm, tas mudināja izvēlēties pavāra, konditora profesiju. Pēc Vecbebru tehnikuma Jelgavā mācījos par pārtikas tehnologu. Tur man ne pārāk patika, mācību viela bija saistīta ar teoriju, ķīmiju. Viss foršais bija Vecbebru tehnikumā — ēdiena gatavošana, noformēšana. Laikam esmu savu “atcepusies”. Tagad torti cepu vienreiz gadā — dēla jubilejai. Man patīk gatavot desertus, šad tad tuvākos palutinu, izcepot kādu kēksu vai ko tamlīdzīgu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.