Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Pērses sākumskolā meklē un atrod laimi

SOLIDARIZĒJOTIES AR UKRAINU, Pērses sākumskolā sākts vēl viens nozīmīgs darbs — pīt maskēšanās tīklu Ukrainas aizstāvjiem.

20. marts ir Starptautiskā laimes diena. Pērses sākumskolā šajā dienā jo īpaši aizdomājāmies par to, kas mūs dara laimīgus, lai gan nevajadzētu gaidīt īpašu dienu, lai savā ikdienā ieviestu labus paradumus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Autors: DAIGA ANDERSONE, SKOLOTĀJA

Skolas bērni lasīja pasaku “Laimes sēkliņa”, pirmsskolas grupa klausījās un sadzirdēja svarīgu ziņu: “Ņem šo laimes sēkliņu, sameklē tai vispiemērotāko zemi un iedēsti tur. Tikai īsti piemērotā augsnē šī sēkliņa spēs uzdīgt, kuplot un ziedēt, lai citus priecētu.” Tāpēc brīvbrīžos sējām Laimes sēkliņas, lai audzētu Laimes ziediņus, ar kuriem iepriecināt savus mīļos un apkārtējos, kā arī Lielās talkas laikā, pavasarī, pārstādītu tos gan pie skolas, gan pagasta teritorijā.

Par Laimes ziedu šoreiz izvēlējāmies oranžo samteni, jo šī krāsa simbolizē prieku, jautrību, enerģiju, siltumu. Tā ir ļoti aktivizējoša, dzīvinoša, rada gaišu un pozitīvu noskaņu, palīdz cilvēkam kļūt atvērtākam un aktīvākam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Un nevajag nemaz tik daudz, pavisam maz, pavisam nieku, lai mirklis nestu prieku.”

Šodien centāmies rast atbildes uz jautājumiem, kādā krāsā ir laime, kā tā smaržo, kur to atrast, kas mūs katru dara laimīgu. Noskaidrojām, ka arī mazais vārds “paldies” un ciešs apskāviens mūs padara laimīgus tieši šajā mirklī. Tas ir bez maksas un dod gandarījumu, vairojot pozitīvo sevī un apkārtējos.

Ja laimīgi esam mēs paši, tad varam darīt laimīgus arī citus un ar laimi dalīties. Laimi nedrīkst atlikt uz rītdienu — laimīgam ir jābūt jau šodien. Tiekšanās pēc laimes ir neatņemama katra cilvēka vēlme uz šīs planētas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Solidarizējoties ar Ukrainu, šajā dienā nolēmām sākt vēl vienu nozīmīgu darbu — pīt maskēšanās tīklu Ukrainas aizstāvjiem. Lieli un mazi pirkstiņi naski ķērās pie darba, lai iepriecinātu un padarītu laimīgākus arī citus. Dienas beigās sarūpētās lupatiņas jau visas bija sapītas tīklā.

Paldies Līgai un Dzintaram Meieriem par sagatavoto tīkla rāmi, paldies Vairai Lejniecei un viņas komandai par starta kapitālu — materiālu tīkla pīšanai! Paldies vecākiem par sarūpēto Laimes našķi — saldējumu!

Mums ir tik daudz iespēju būt laimīgiem! Novērtēsim to! Kā teicis Viktors Igo: “Lielākā laime šajā dzīvē ir apziņa, ka esam mīlēti, mīlēti mūsu pašu dēļ, vai pat labāk — mīlēti, par spīti mums pašiem.”

Ja arī tu vēlies padarīt kādu laimīgāku, nāc un pievienojos mūsu pulkam, pīsim tīklus un griezīsim lupatiņas, padziedāsim, iedzersim tēju un būsim laimīgi visi kopā! 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.