Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Pļaviņu “Pepija” svin jubileju

Kad aprīļa sākumā Pļaviņu sākumskolas vecuma bērnu un rotaļu centrs “Pepija” svinēja 12 gadu jubileju, sasniegts jauns apmeklētāju rekords — kopā ar dažiem bērnu vecākiem tas bija 100!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

TATJANA ZAGORSKA-UDAĻCOVA, BĒRNU CENTRA “PEPIJA” VADĪTĀJA

Jubilejas svinībās “Heijā, hopsā, Pepija!” laipni aicināti bija visi “Pepijas” draugi, un to nosvinējām grandiozi. Dienas svētku programma bija jautra un aizraujoša — radošās izpausmes hennas darbnīcā ar mākslinieci Jolantu Sirmo, deju studijas “DANCING CRYSTAL” spridzeklīšu deju kustības, grupas “Shiny CRYSTAL” un “CRYSTAL” priekšnesumi, krāsainas un jautras aktivitātes gan individuāli, gan komandās, izloze, pārsteigums divpadsmitajiem pirmsjubilejas mēneša dienu apmeklētājiem, brīvprātīgā darba veicēju godināšana, saldā pauze un diskotēka.

Pateicos visai palīgu komandai par atbildīgu, aktīvu, radošu un pašaizliedzīgu brīvprātīgo darbu bērnu centrā “Pepija” un prasmi motivēt jauniešus tajā iesaistīties. Paldies palīgiem — Rebekai un Ramonai Ivanovām, Ērikai Madei Saliņai, Artjomam Zagorskim, Luīzei Teterovskai, Līnai Džeriņai un Adelei Bēziņai, uzņēmumam “Jolantas Studija”, īpaši Jolantai Sirmajai par talantīgo un māksliniecisko izpausmi. Centra apmeklētāji bija sajūsmā par viņas vadīto hennas radošo darbnīcu. Un, protams, liels paldies “Pepijas” draugiem, apmeklētājiem un vecākiem par saņemtajiem sveicieniem, laba vēlējumiem, dziesmām, dāvaniņām un ziediem!

Pēc tik ilga ierobežojumu laika beidzot bija īsts svētku pasākums, kas bērnu čalās un sarunās nosaukts par “visforšāko” ballīti. Bet nekas jau nebeidzas. “Pepija” radoši, aktīvi un dzīvespriecīgi dodas uz priekšu, lai Pļaviņās darbotos bērnu labā. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.