Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Patriotiskajai audzināšanai jābūt spēcīgai

Šobrīd valstī lielu vērību velta aizsardzības mācībai un militārajai sagatavotībai. Iepriekš daudz diskutēts, vai mums vajag valsts aizsardzības dienestu. Man šķiet, ka labāk, lai ir izpratne par šiem jautājumiem un esam sagatavoti, nekā tikai dzīvot ilūzijās, ka to nevajadzēs. Ja notiek kādas lielas katastrofas, sabiedrība visbiežāk, nezina, kā rīkoties. Tāpēc uzskatu, ka labi, ja skolās būs aizsardzības mācība, tik gribētu, lai tā ir atbilstoša katram vecuma posmam. Vīrietis vienmēr bijis radīts cīnītājs un aizstāvis, bet mātes misija — ar sirdi rūpēties un satraukties par bērniem. Tās divas morāles bieži vien saduras. Jāpriecājas par tiem, kuri brīvprātīgi dodas dienēt un saņem ģimenes atbalstu. Man, meitas mammai, par šo vieglāk runāt, bet dēlu vecākus, visticamāk, tas viss satrauc vairāk.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.