Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Patiess aicinājums un vēlme strādāt. Sporta skolā ievieš e-klasi un dibina tradīciju par absolventu izlaidumu

Aizkrauklietim Kasparam Židovam sports asinīs ir kopš mazotnes. Viņš izbaudījis visus posmus — pats bijis aktīvs sportists, sporta skolotājs, treneris un pēdējos astoņus mēnešus — Aizkraukles novada sporta skolas direktors. Viņš pārzina visu pušu aktualitātes un vajadzības. Tas ļauj veiksmīgi strādāt un realizēt jaunas ieceres.
— Ar kādām sajūtām gaidi jaunā mācību gada sākumu?
— Tāpat kā daļai vecāku ir neliels satraukums. Šis mācību gads man atšķirsies no iepriekšējiem. Pēdējos četrus gadus biju ne tikai sporta skolotājs Aizkraukles novada vidusskolā, bet arī klases audzinātājs. Man bija forša audzināmā klase, viņiem šis būs noslēdzošais gads pamatskolā. Vēlu veiksmi viņiem, uzsākot jauno mācību gadu, un lai izdodas labi pabeigt 9. klasi.
Dēls septembrī mācīsies 2. klasē. Par Tomu neuztraucos, viņš jaunajam cēlienam ir gatavs. Vecākā meita šogad pāriet uz “lielo” skolu, mācīsies 7. klasē — jauni klasesbiedri, jauna audzinātāja un skolotāju kolektīvs. Tas rada nelielu satraukumu. Arī vecākiem tas būs rosīgs laiks. Atkal jāieiet ikdienas ritmā, būs jātiek galā ar mājasdarbiem, jāgādā, lai bērni tiek uz visiem pulciņiem un treniņiem, ko apmeklē. Kad ieiet ritmā, tad ir labi, bet pats sākums pēc vasaras brīvlaika ir grūts.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.