Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Pateicības diena Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā

Imanta Kaziļuna foto

Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā gadu gaitā ir izveidojušās vairākas tradīcijas, kuras tiek atzīmētas, skolas kolektīvam pulcējoties kopā. Viena no tām ir PATEICĪBAS DIENA mācību gada noslēgumā, kad tiek teikts PALDIES visam skolas kolektīvam un katram skolēnam individuāli par sasniegumiem mācībās, kultūrā, sportā, kad tiek godināts ikviens talants par mērķtiecību, kad lepojas viens ar otru kā skolā, tā novadā un valstī.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šogad pasākuma laikā tika sumināti 106 skolēni un viņu vecāki. Skolēni pateicību saņēma par sasniegumiem Valsts mēroga mācību priekšmetu olimpiādēs, kā arī Valsts izglītības satura centra organizētajās 2.posma mācību priekšmetu olimpiādēs, Aizkraukles novada mācību priekšmetu olimpiādēs, arī par sasniegumiem dažādos konkursos, skatēs un sporta sacensībās.

4 skolas skolotāji šajā mācību gadā ieguva “PŪCES PATEICĪBU” par kvalitatīvu skolēnu sagatavošanu Valsts – 3.posma – mācību priekšmetu olimpiādēm, 24 skolotājiem tika izteikta pateicība par mērķtiecīgi veikto darbu ar talantīgajiem skolēniem, kopā tika godināti 28 skolotāji.

Pasākuma gaitā par muzikālo baudījumu rūpējās mūzikas apvienība “Emily Family”.

Skolas kolektīvs patiesi lepojas ar saviem skolēniem un skolotājiem, viņu panākumiem, kas likuši izskanēt Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas vārdam Latvijā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.