Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Pašvaldība nonāk neapskaužamā situācijā ar pamesto jaunbūvi Koknesē

Aizkraukles novada dome nonākusi neapskaužamā situācijā ar pamesto jaunbūvi Kokneses centrā — Parka ielā. Ēkas īpašnieks, izmantojot likumdošanā dotās iespējas, no tās attiecies, radot situāciju, ka pašvaldībai tā jāpārņem vai tā gadiem turpinās “iepriecināt” koknesiešus un viesus.
Pašvaldības juriste Ligita Kronentāle domes sēdē jūlijā ar radušos situāciju iepazīstināja domes deputātus, lai viņi varētu izlemt, kā rīkoties.
Pamestā ēka Kokneses centrā sākta būvēt pagājušā gadsimta astoņdesmitajos gados un nav pabeigta, tai nav ne durvju, ne logu, ir tikai karkass un uzklāts jumts. Visus šos gadus tā bojā skatu, iebraucot Koknesē no Aizkraukles puses, degradē vidi un arī apdraud cilvēkus, jo nav norobežota un tajā var iekļūt jebkurš ziņkārīgais. Cīņa ar ēkas īpašnieku par šī objekta sakārtošanu ilgst gadiem — to aizsāka bijušā Kokneses pagasta, vēlāk novada vadība un nu turpina jaunā Aizkraukles novada vadība. Īpašniekam izteikti brīdinājumi un piemēroti naudas sodi, taču gaidītā rezultāta nav — ēka nav ne sakārtota, ne iekonservēta, ne arī norobežota.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.