Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Pasniegtas “Draudzīgā aicinājuma fonda” balvas. Par mūža ieguldījumu izglītībā godināta bijusī Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola direktore

KOMANDAS VEIKUMS. Laima Grebska (otrā no labās) kopā ar bijušajām kolēģēm no Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas. No labās — tagadējā skolas direktore Viktorija Trukša, latviešu valodas un literatūras skolotāja Egija Apiņa un vēstures skolotāja Lija Saldovere.

Dienu pirms Latvijas valsts svētkiem pasniegtas “Draudzīgā aicinājuma fonda” šī gada balvas “Par mūža ieguldījumu izglītībā”. Svinīgajā pasākumā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā to saņēma arī Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas ilggadējā direktore, krievu valodas un literatūras skolotāja Laima Grebska.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Laima Grebska skolā notrādājusi vairāk nekā 50 gadu un 34 no tiem bijusi Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas direktore. Kā minēts aprakstā par balvas saņēmējiem — personība ar nenovērtējamu pieredzi un radošu skatījumu, atbalsts un iedvesmotājs kolēģiem un audzēkņiem. Laima Grebska ilggadēji, profesionāli un mērķtiecīgi vadījusi izglītības procesu, bijusi novada skolu direktoru metodiskās apvienības, reģionālās jaunrades centra un reģionālā pieaugušo izglītības centra vadītāja, aktīvi, radoši un atbildīgi darbojoties Augstākās izglītības padomes sastāvā, Latvijas Inteliģences apvienības valdē, Latvijas Izglītības vadītāju asociācijā, no 1998. līdz 2000. gadam bijusi Latvijas Izglītības vadītāju arodbiedrības prezidente.

Laima Grebska aktīvi iesaistījusies arī novada sabiedriskajā dzīvē — bijusi Neretas novada domes deputāte, aktīvi piedalījusies Neretas kultūras pasākumu rīkošanā, vadījusi Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas un Neretas pagasta tautasdeju kolektīvu, kuri regulāri piedalījušies novada un valsts deju svētkos. Viņa bijusi arī iniciatore Pasaules latviešu ģimeņu 3×3 nometņu rīkošanai Neretā. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.