Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Pārmaiņas Jaunjelgavas apvienībā. Amatu atstās Albiņš un Maškovs.

Amatos vēl pāris mēnešus. Mihails Maškovs (no kreisās) un Uldis Albiņš. Foto no “Staburaga” arhīva.

Aizkraukles novada pašvaldība atjaunojusi informāciju par vakancēm. Tuvākajos mēnešos vadības pārmaiņas notiks Jaunjelgavas apvienībā — izsludināta pieteikšanās apvienības pārvaldes vadītāja amatam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Apvienības pārvaldes vadītāja pienākumus līdz šim apzinīgi veica Uldis Albiņš, kuru amatā apstiprināja pēc administratīvi teritoriālās reformas. Līdz tam viņš ilgus gadus bija Jaunjelgavas novada pašvaldības izpilddirektors. Uldis Albiņš teic, ka lēmums ir pārdomāts un pārdomas raisījušās ilgāku laiku: “Visu mūžu darba pamatā bija atbildīgu lēmumu pieņemšana, esmu noguris. Veselība vairs nav tāda, kāda bija agrāk. Tik atbildīgā amatā nepieciešams enerģisks cilvēks, kas vēlas sevi apliecināt. Cik tad ilgi var, jādod jaunajiem iespēja.” Apvienības vadītājs pienākumus turpinās veikt līdz maijam. Pretendentiem Jaunjelgavas apvienības vadītāja amatam jāpiesakās līdz 6. martam.

Tāpat vakance izsludināta arī Seces un Staburaga pagastu pakalpojumu centra vadītāja amatam. Par šiem pagastiem septiņus mēnešus, kopš 2022. gada 8. augusta, gādāja Mihails Maškovs, kurš veselības problēmu dēļ nolēmis amatu atstāt. “Pagasta pakalpojumu centra vadītāja darbs ir interesants, vajag daudz komunicēt ar iedzīvotājiem un jāpārzina ar komunālo saimniecību saistīti jautājumi, jāorientējas ceļu, lauku un mežu jomās. Jābūt plaša profila speciālistam! Tāpat jāpiemīt psihologa dotībām, jo kur gan citur pagastā iedzīvotājs vērsīsies, ja ne pie pagasta vadītāja,” teic Mihails Maškovs. Paredzēts, ka jaunais Seces un Staburaga pagastu pakalpojumu centra vadītājs darbu varētu sākt 4. aprīlī, pretendenti pieteikumus var iesniegt līdz 20. martam.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.