Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Pareizajām izvēlēm ir liela loma

Nedēļas nogale sākās ar sirsnīgo Ingūnu un Ingunu satikšanos Lokstenes svētnīcā Pļaviņu pusē — šajā vietā biju pirmo reizi, un tā patiesi apbūra ar īpašo auru. Tikšanās ar vēl aptuveni 20 Ingūnām bija aizraujoša un iedvesmojoša, atklājot, cik daudzveidīgas un vienlaikus līdzīgas mēs esam.
Pēc tam devos uz Sēlijas tautas mākslas svētkiem “Sēlija rotā”. Lai arī tur pavadīju tikai nelielu brīdi, ar to pietika, lai sajustu lielisko atmosfēru — prieks, dzirkstoša enerģija un lepnums par piederību Sēlijai bija jūtams katrā. Svētku ietvaros noskatījos Daudzevas amatierteātra izrādi “Liepas”. Šis ir stāsts par dzimtas attiecībām un likteņiem, par sievietes spēku, tas mani patiesi aizkustināja, īpaši priecājoties par izcilo aktierspēli.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.