Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Pārdomas par steidzīgo jūniju

Esmu režisore Mazzalves pagasta amatierteātrim “Tradare”, 1. jūnijā iepriecinājām mazzalviešus ar Annas Brigaderes izrādi “Čaukstenes”. Mans atbildīgais kolektīvs nospēlēja izrādi, kurā manu vadītājas lomu veica mazmeita Patrīcija un praksē esošais Toms Freimanis. Paldies aktieru un palīgu komandai, kura lieliski tika galā! Pēc stāstītā — bija daudz aplausu, smieklu un ziedu aktieriem. Par ko izrāde? Par tenkošanu. Lai gan izrāde uzrakstīta ļoti sen, tēma ir aktuāla arī mūsdienās.
Skolā mācību gads jau gandrīz beidzies, dažas astītes jāpievelk tiem, kuri draudzējās ar slinkumu mācību laikā. Jāpārskata grāmatas. Jādod padoms 9. klases skolēniem, lai droši dodas uz telpām, kur norisināsies pēdējais eksāmens. Mazs uzmundrinājums noder nedrošības brīžos. Tāda ir mana skolas ikdiena.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.