Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Pārbūvēs Skolas ielu Aizkrauklē

Spīdolas un Skolas ielas krustojums. Foto google.com/maps

Ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansiālo atbalstu Aizkrauklē pārbūvēs Skolas ielu, kas ved no krustojuma ar Gaismas ielu līdz Aizkraukles novada vidusskolas ēkai Draudzības krastmalā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projektā ietvertajā Skolas ielas zonā ir daudzīvokļu un sabiedriskās ēkas, taču asfalta klājums gar tām ir nolietojies. Pašvaldība projektu ERAF atbalsta saņemšanai iesniedza šī gada martā, un nu tas ir apstiprināts. Aizkraukles novada pašvaldības Attīstības nodaļas vadītājas vietnieks Dzintars Grundšteins informē, ka ir noslēdzies iepirkums, kurā uzvarēja Rīgā reģistrētā SIA “Asfaltbūve”. Darbus tā apņēmusies veikt par 453 675 eiro, kam vēl jāpieskaita pievienotās vērtības nodoklis. Tuvākajā laikā ar būvnieku plānots noslēgt līgumu. Pavisam iepirkuma konkursā piedalījās pieci pretendenti, divi no tiem piedāvāja cenu, kas ir par apmēram 20 000 eiro lielāka, bet dārgākais piedāvājums bija 646 264 eiro.

Ja būs labvēlīgi laika apstākļi, iespējams, pirmos darbus varētu sākt šogad, tomēr pagaidām nav zināms, cik lielā apjomā. Projektā paredzēts veikt pārbūvi 364 metru garumā — izbūvēt lietus ūdens kanalizāciju, pārbūvēt ūdens un sadzīves kanalizācijas tīklus, atjaunot ielas asfalta segumu, izbūvēt gājēju ietvi, pārbūvēt apgaismojumu, ierīkot stāvlaukumus. 

Fakts

 60% no projekta kopējām izmaksām segs ERAF, 2,65% ir valsts budžeta dotācija, bet pārējais — pašvaldības finansējums.

 Projekts jāpabeidz līdz 2023. gada 10. decembrim.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.