Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Par tikšanos ar bijušo mīļoto pusgads aiz restēm

Marta nogalē Zemgales rajona tiesā Aizkrauklē vienas dienas laikā tika izskatīta krimināllieta, kurā Maksims F. apsūdzēts par ļaunprātīgu nolēmuma par aizsardzību pret vardarbību nepildīšanu, turklāt viņam inkriminētas veselas sešas šī noziedzīgā nodarījuma epizodes. Ar tiesneses Jolantas Bebrišas spriedumu Maksims ir atzīts par vainīgu un sodīts ar brīvības atņemšanu uz sešiem mēnešiem.
Augstākās tiesas priekšsēdētājs Aigars Strupišs nesen kādā intervijā atklāja, ka gada laikā Latvijas tiesas saņem apmēram 2000 pieteikumu par pagaidu aizsardzību. 2021. gada nogalē tādu pieteikumu tiesai iesniedza arī aizkraukliete Ilona, kura ne tikai nevēlējās turpināt attiecības ar Maksimu, bet pat cietusi no viņa vardarbības. Uz tiesas sēdi Ilona ieradusies gan nebija.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.