Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Par skaļās lasīšanas karali kronē Jēkabu Greivuli no Jaunjelgavas

Noslēdzies Nacionālās skaļās lasīšanas sacensību Aizkraukles reģionālais fināls, kurā sacentās 13 piektklasnieki no Jaunjelgavas, Kokneses, Pļaviņām, Skrīveriem un Aizkraukles.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par skaļās lasīšanas karali kronēts Jaunjelgavas vidusskolas 5. klases audzēknis Jēkabs Greivulis. Viņš lasīja fragmentu no Kresidas Krauelas grāmatas “Kā pieradināt pūķi. Kareivīgais Hikaps Kradoks III”.

Izcīnot 1. vietu, Jēkabs ieguva tiesības pārstāvēt Aizkraukles novadu Nacionālās skaļās lasīšanas sacensību Latvijas finālā, kas septembrī notiks Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Jēkabam gatavoties sacensībām palīdzēja latviešu valodas skolotāja Anita Tumane, kura stāsta, ka puisi nav īpaši liels lasītājs, bet, ja izdodas atrast labu un interesantu grāmatu, atzīst, ka bijis vērts izlasīt. 2. vietu reģionālajā finālā ieguva Dārta Šteinberga no Aizkraukles novada vidusskolas, 3. vietu – Agate Anufrijeva no Skrīveru vidusskolas. Visi reģionālā fināla dalībnieki saņēma pateicības un piemiņas dāvaniņas no Aizkraukles novada centrālās bibliotēkas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.