Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Par 1,2 miljoniem eiro būvēs  Aizkraukles daudzfunkcionālo sporta laukumu

Foto no Aizkraukles novada pašvaldības

Aizkraukles stadionā šomēnes uzsākti pārbūves darbi, kurus veic SIA “Asfaltbūve”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Stadiona pārbūvei paredzēts tērēt 1 192 074 eiro, no kuriem 1 013 263 eiro piešķirti no valsts budžeta līdzekļiem. Šajā gadā valsts piešķirtais finansējums būs 658 620 eiro jeb 65% no summas, bet 2023.gadā – 354 642 eiro. Savukārt pašvaldības līdzfinansējums būs 178 811 eiro.

Pārbūves darbi notiek stadiona daļā lejpus Aizkraukles novada vidusskolas ēkas, kur paredzēts ierīkot futbola laukumu ar mākslīgo segumu, divus pludmales volejbola, divus basketbola laukumus, āra trenažieru un bērnu rotaļu laukumu. Tāpat tiks ierīkots arī apgaismojums, novērošanas kameras un iežogojums.

Aizkraukles novada pašvaldības Attīstības nodaļas vadītājas vietnieks Dzintars Grundšteins informē, ka sākti teritorijas sagatavošanas darbi. Būvnieki noņēmuši veco laukuma segumu, nozāģēti koki un krūmi un sākta atbalsta sienas – gabiona – veidošana. Gabions ir ar akmeņiem piepildīts pīts karkass, tas ļaus ātri uzbūvēt nostiprinošu pretnobrukuma sienu uz skolas pusi. Tādējādi teritorija tiks paplašināta un laukums “pabīdīts” tuvāk skolai. Nostiprinošais valnis būs stāvs kā siena.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Daudzfunkcionālā sporta laukuma izbūvi pilnībā paredzēts pabeigt līdz nākamā gada beigām, tikmēr šī stadiona daļa iedzīvotājiem nebūs pieejama.

“Firmas.lv” informācija liecina, ka “Asfaltbūve” pieder Mārim Lavrinovičam. 2021.gadā uzņēmums strādājis ar 4,37 miljonu eiro apgrozījumu un 430 000 eiro peļņu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.