Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Papildina zināšanas un prasmes, jo nevar zināt, kur aizvedīs dzīves ceļš

Savulaik domājot par profesijas izvēli, pļaviņiete Ingūna Briežkalne-Jansone teic, ka jau skolas laikā domājusi par darbu, kas saistīts ar aizstāvību vai aizsardzību. Arī skolotāji Odzienas pamatskolā Ingūnu dažkārt dēvējuši par advokāti vai juristi, jo viņa nereti aizstāvējusi klasesbiedrus vai palīdzējusi risināt kādas problēmas. Tagad viņa veic darbu, ko savulaik vēlējusies — strādā par inspektori Aizkraukles novada pašvaldības policijā.
Pirms šīs izvēles dzīvē gan ieti arī citi ceļi.
— Esmu no Vietalvas un pēc pamatskolas Ogres Amatniecības vidusskolā mācījos par rotkali. Tolaik domāju, cik tas skaisti un interesanti, varēšu sev rotas gatavot. Laika gaitā sapratu, ka tā nav mana profesija. Apguvu mākslas jomu, kas man vienmēr patikusi, un, kas zina, varbūt iegūtās zināšanas noderēs, — saka Ingūna.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.