Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Vasara ir periods, kad vecākiem nākas domāt, kur bērnus “likt”

Vasara ir prieks bērniem un arī izaicinājums daudziem vecākiem, kuru rūpes ir saplānot aktivitātes tā, lai garajā trīs mēnešu skolas brīvlaikā bērns arī ko jaunu apgūtu un piedzīvotu ko nebijušu. Palīgā šajā ziņā nāk vasaras nometņu piedāvājums un dažādas dienas nodarbības. Kādas ir bērnu kvalitatīvas atpūtas iespējas vasarā?
ZANE ROMANOVA,
Aizkraukles novada Interešu izglītības centra direktore
— Jau vairākus gadus Aizkraukles novada Interešu izglītības centrs rīko vasaras nodarbības. Tāpat kā citus gadus, interese ir ļoti liela. Martā izsludinājām pieteikšanos, divu nedēļu laikā pieteica 120 bērnus. Šovasar nodarbības notiek veselības veicināšanas projektā. Jūnijā notiks radošās, jūlijā — sporta nodarbības. Programma ir plaša, bērniem būs daudzveidīgas nodarbes — pārgājieni, darbs ar dabas materiāliem, māksla, galda spēles, peldēšanās un daudz kas cits, kas ļaus laiku pavadīt jautri un interesanti. Sākotnēji bija plānots katram bērnam piedāvāt divu nedēļu programmu, taču, ņemot vērā lielo pieprasījumu, samazinājām dalības laiku, lai visi, kas pieteikušies, varētu šo iespēju izmantot.
Šādu nodarbību organizēšana ir ļoti svarīga. Ja nodarbības ir pārdomātas, ne tikai izklaidējošas, bet arī izzinošas, tad tā ir sava veida nepieciešamība. Apmeklējot nodarbības, vasara iegūst jēgu, mērķi, atmiņas un jaunus draugus. Maksas nometnes piedāvā daudzi, tās gan mēdz būt dārgas.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.