Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Paldies atsaucīgajiem asins donoriem Koknesē!

Lības Zukules foto

22. februārī Koknesē notika Valsts asinsdonoru centra (VADC) rīkotā donoru diena – pirmā šajā gadā, kurā piedalījās 26 donori.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Latvijas Sarkanā krusta (LSK) brīvprātīgā un donoru dienas atbalstītāja Lība Zukule informē: “Paldies donoriem no Kokneses, apkārtējiem pagastiem, kā arī Aizkraukles pilsētas. Paldies I. Gaiša Kokneses vidusskolas skolēniem, no kuriem trīs jaunieši, iedvesmojoties no klasesbiedriem, uzdrošinājās pirmo reizi ziedot asinis. Pateicamies LSK Zemgales komitejas izpilddirektorei Intai Savickai par atvēlēto finansiālo atbalstu, kā arī SIA “G. Miežis Ārsts” par katram donoram dāvāto hematogenu. Īpašs paldies brīvprātīgajai un goda donorei Ņinai Rušmanei, brīvprātīgajai palīdzei Silvijai. Biškopei Dacei Nebēdniecei par garšīgiem āboliem un medu. Paldies Koknese kultūras centra kolektīvam par ikreizējo donoru dienai sagatavoto zāli un kafejnīcai „Rūdolfs” par garšīgajām pusdienām.”

Kā vienmēr arī VADC saka paldies saviem asins donoriem un īpašas dāvaniņas tiek pirmreizējiem donoriem. Šoreiz koknesietim Ričardam Rolfam Lācītim un viņa vienaudžiem, kuri bija ieradušies pirmo reizi. Pateicība arī tiem, kuri nodod asinis skaitliski īpašas reizes, šoreiz – koknesietim Mihailam Gorovojam, kurš asinis ziedoja 129. reizi!

Paldies visam VADC kolektīvam un ārstiem Guntai Šaurovai un Jānim Gončaram par lielu ieinteresētību, sarunājoties ar skolas jauniešiem un atbildot uz viņu daudzajiem jautājumiem.

Nākamā donoru dienā Kokneses kultūras centrā būs 2. maijā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.