Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Ozolniekos dzēsts plašs un bīstams ugunsgrēks

Vakar, 29. jūnijā, Aizkraukles novadā ugunsgrēki nav konstatēti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Civiet Zemgalē

Vakar plkst. 10.41 VUGD saņēma izsaukumu uz Skolas ielu Ozolniekos, kur bija izcēlies ugunsgrēks — informē Viktorija Gribuste, VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore. Notikuma ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka 1598 m2 platībā dega transporta nozares noliktavas un apkopes ēka, kā arī piebūvētās ēkas logs, vieglās automašīnas un konteiners. Dzēšanas darbus apgrūtināja karstais laiks, blīvā apbūve un liels daudzums degtspējīga materiāla. Dzēšanas darbu sākumā ēkas jumts iebruka, līdz ar to tālākos dzēšanas darbus varēja veikt tikai no ārpuses. Neskatoties uz apgrūtinājumiem, ugunsdzēsējiem glābējiem izdevās no liesmām nosargāt blakus piebūvēto ražotni, no kuras evakuējās seši cilvēki. Dzēšanas darbu laikā cieta viens ugunsdzēsējs glābējs. Notikuma vietā strādāja 35 ugunsdzēsēji glābēji no Jelgavas, Elejas, Kalnciema, Iecavas, Dobeles, Olaines un Rīgas ar astoņām autocisternām un divām autokāpnēm, kā arī Valsts policijas, pašvaldības policijas, Valsts Vides dienesta un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāvji. Plkst. 13.31 ugunsdzēsējiem glābējiem izdevās ierobežot liesmu izplatīšanos, bet dzēšanas darbi noslēdzās plkst. 22.12.

Vakar neilgi pirms pusnakts Akmeņu ielā, Jēkabpilī, atklātā teritorijā dega atkritumi un koka palete 5 m2 platībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jēkabpils novada Elkšņu pagastā vairākās vietās, kā arī Rites un Atašienes pagastā ugunsdzēsēji glābēji sazāģēja uz ceļa braucamās daļas nolūzušu koku un atbrīvoja brauktuvi.

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 29. jūnija plkst. 6.30 līdz 30. jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma 12 izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, astoņus uz glābšanas darbiem un vēl divi izsaukumi bija maldinājums.

Aizvadītajā diennaktī VUGD kopumā saņēma 77 izsaukumus – 14 uz ugunsgrēku dzēšanu, 45 uz glābšanas darbiem, bet 18 izsaukumi bija maldinājumi.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.