Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Novadniekiem zelts basketbola laukumā

UZVARAS PRIEKS. Oskars Kalnozols (otrais no labās) vienības “BS Ogre” sastāvā “Dobeles dzirnavnieka” 3×3 basketbolā U17 konkurencē izcīnīja uzvaru. Foto no personīgā albuma

Par “Dobeles dzirnavnieka” 3×3 basketbola jaunatnes līgas čempioniem izklaides un iepirkšanās centrā “AKROPOLE Rīga” kļuva U19 grupas “Kandavas/Anzāģes” puiši, ar kuriem kopā bumbu grozā meta arī jaunjelgavietis Jānis Censonis. U17 grupā uzvarēja zēnu kvartets “BS Ogre” ar aizkrauklieti Oskaru Kalnozolu sastāvā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Četru mēnešu ilgajā sezonā kopumā startēja 55 komandas. Dienu iepriekš “AKROPOLĒ Rīga” uz īpaši izveidotā 3×3 basketbola profesionālā laukuma cīņās iesaistījās pa 12 zēnu komandām katrā no vecuma grupām, bet meiteņu apvienotajā grupā uz čempionu titulu pretendēja labākās septiņas vienības. Svētdien laukumā devās tikai izslēgšanas turnīrā iekļuvušie 3×3 basketbolisti.

U17 grupā zēniem zelta spēli lieliski aizvadīja “BS Ogre”, kas ar 18:15 uzveica Siguldas “Asos”.

“Dobeles dzirnavnieka” 3×3 basketbola jaunatnes līgas sezonas noslēguma finālā, kurā tika noteikta U19 grupas (2004. g. dz. un jaunāki) labākā puišu komanda, pēdējo sekunžu laikā divas reizes mainījās vadībā esošā vienība. Ar viena punkta pārsvaru (21:20) vienība “Kandava/Anzāģe” izcīnīja uzvaru.