Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Noteikumiem jābūt skaidrākiem un striktākiem

Eva Zeipe-Mača, Klintaines pagasta pakalpojumu centra vadītāja

Strauji tuvojas vasara, un pašvaldībā šobrīd galvenā aktualitāte ir teritorijas sakopšanas un apzaļumošanas darbi, kā arī jāgatavojas pirmajam brīvdabas pasākumam — vasaras sezonas atklāšanas ballei Klintaines estrādē. Jāapkopj arī kapi un jāsāk intensīvi pļaut zāli, kas strauji aug. Jādomā arī par ceļu uzturēšanu, kur ko varēs uzlabot. Lielākās bažas gan šobrīd rada ceļi, kas ir nemainīgi katru gadu, tie arī prasa lielāko finansējumu. Doma ir par atsevišķu posmu virsmas atjaunošanu Klintaines pagastā, bet pagaidām tā ir tikai iecere, lai arī ceram, ka viss īstenosies, jo ceļu sakārtošana jāvirza uz priekšu.
Ceļu uzturēšana turpinās kā līdz šim, tiek labotas bojātās ūdens notekas. Nereti iedzīvotāji steidz ziņot par dažām bedrītēm, bet katru novērst nav iespējams, jo greiderēšana ir dārga. Arī tā saucamās “trepes” uz grants ceļiem veidojas tāpēc, ka ir lielāks braukšanas ātrums, nekā pieļaujams. Iespējams, ir vietas, kur nepieciešams izvietot attiecīgās ceļa zīmes, lai nebojātu ceļa segumu, bet situācija līdzīga visur — kur lielāka noslodze, tur ceļa virsmu ātrāk sabojā. Ir arī braucēji, kuriem patīk ātrums un iespēja radīt putekļu mākoni aiz sevis. Tur, kur ir vairāk dzīvojamo māju, pašvaldības grants ceļus apstrādājam ar pretputes maisījumiem, bet citiem, kas nav mūsu pakļautībā, varam tikai aicināt un lūgt rīkoties ceļu uzturētājiem.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.