Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Noteikumiem jābūt atbilstoši drošības prasībām

Lai pastiprinātu elektrisko skrejriteņu lietošanas kontroli, paredzēts veikt grozījumus Ceļu satiksmes likumā un Ceļu satiksmes noteikumos. Tajos plānots noteikt obligātu elektrisko skrejriteņu reģistrāciju, kā arī atļaut ar tiem pārvietoties tikai no 14 gadu vecuma, ar iegūtu velosipēda vai mopēda vadītāja apliecību un ķiveri galvā. Noteikumu izpildes kontroli varēs veikt ne tikai Valsts policija, bet arī pašvaldības policija. Vai tas veicinās drošāku pārvietošanos ar elektriskajiem skrejriteņiem?
ANITA OZOLA,
Aizkraukles novada Pašvaldības policijas priekšniece
— Noteikumiem jābūt atbilstoši drošības prasībām, un tie jāievēro. Aizkrauklē un citviet novadā šo elektrisko skrejriteņu vēl nav daudz, bet tie kļūst arvien izplatītāki, tāpēc daudzviet tā noteikti ir liela problēma. Kaut vai, redzot, kā dažkārt jaunieši brauc ar velosipēdiem. Vispirms jau jābūt regulējumam, ka braucējiem nepieciešamas vadītāja apliecības. Droš

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.