Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Normunds Jirgens vienmēr gatavs palīdzēt jebkuram, kurš nonācis grūtībās

Novembris ir ne tikai valsts, bet arī iršēnieša Normunda Jirgena svētku mēnesis. Šogad tie īpaši zīmīgi. Tuvāko cilvēku lokā nosvinēta pusgadsimta jubileja, par ko viņš noteic — tā jau tikai ikdiena. Normundam piemīt latviskā kautrība — palikt savu labo darbu ēnā. Taču tie teic — tas ir viens krietns vīrs!
Varbūt šī raksta arī nebūtu, ja ne Iršu pagasta pakalpojumu centra Lāsmas Ružas-Riekstiņas vēstule “Staburagam”: “Normunds veic Iršu pagasta komunālās nodaļas vadītāja pienākumus. Kā kolēģi es viņu raksturotu šādi: viņš ir ļoti interesantas dabas cilvēks, pat sarežģīts kā mozaīka. Viņam nepatīk atklāt savas domas, jūtas vai nodomus, vairāk ir introverts. Paļaujas tikai uz saviem spēkiem, jo ir sava ceļa gājējs. Dzīve daudz likusi dažādus pārbaudījumus, bet ar paceltu galvu viņš saka: esmu izturējis!
Normunds ļoti mīl bērnus un suņus. Vienmēr gatavs palīdzēt cilvēkiem, ja kāds nonācis grūtībās. Ar padomiem nevienam nebāžas virsū, bet, kad nepieciešams kāds tehnisks risinājums, Normundam vienmēr ir, ko teikt.
Dažkārt reālisms sajaucas ar pesimismu, bet tas tikai tādēļ, lai pasargātu sevi no vilšanās. Normundam ir ļoti augstas darba spējas, viņš mīl savu Iršu pagastu un jūtas tam piederīgs — tieši to augstu viņā novērtēju!”

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.