Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Noliktavu noma adrenalīnu baudošajiem

Zināms, ka dzelzs jākaļ, kamēr tā karsta, un ka sen lolotu sapņu īstenošanu nevajag atlikt. Tomēr vai aizvien jaunu sportisku un azartisku hobiju izmēģināšana nepārvērš jūsu dzīvojamo telpu par sporta aprīkojuma glabātavu? Kā praktiskāks un piemērotāks sporta aprīkojuma glabāšanas risinājums šādās situācijās var kalpot pašapkalpošanās noliktavu noma.

Vēstures liecības rāda, ka pirmās mantu noliktavas, lai atbrīvotu dzīvojamo telpu, cilvēki izmantojuši jau Senajā Ķīnā vairāk kā 6000 gadus atpakaļ. Diez vai Senās Ķīnas iedzīvotāji izmantoja šādas noliktavas skrituļslidu vai slēpju glabāšanai, tomēr gudrība, ko smelties no senajām civilizācijām ir tā, ka noglabājot kaut ko, kas konkrētajā brīdī nav nepieciešams, ārpus sava mājokļa, mājoklī tiek atbrīvota vieta jaunai enerģijai, jaunām idejām, jauniem sapņiem.

Kādēļ izvēlēties SELF STORAGE noliktavu nomu?

SELF STORAGE ir moderns pašapkalpošanās noliktavu komplekss tuvu Rīgas centram. SELF STORAGE noliktavas ir pieejamas dažādos izmēros no 1m3 līdz pat 20m2, tādēļ atkarībā no savas dažādu sporta veidu izmēģināšanas intensitātes, ikviens varēs atrast savam sporta aprīkojumam piemērotāko noliktavas telpu. Mūsu noliktavu noma sniedz iespēju uzglabāt pilnīgi visu, jo vietas pietiks visam – glabājiet pie mums SUP dēļus, slēpes, kanoe laivas vai krāsainos jahtu spinakerus. SELF STORAGE ir pieejami arī pavisam mazi noliktavu boksi, varbūt tas ir tieši tas, kas vajadzīgs jūsu skriešanas apavu kolekcijai?

Ja esat ziemas sporta veidu entuziasts, un tādēļ vasaras sezonā glabājamā aprīkojuma būs vairāk, neuztraucieties, jo SELF STORAGE ir elastīgi nomas noteikumi, un izvēlētā noliktavas boksa izmēru atkarībā no jūsu vajadzībām varēsiet mainīt, kad vien tas nepieciešams.

Ja esat motocikla īpašnieks, un vēlaties tam jaunas mājas ziemas vai vasarām naktīm, izvēlieties SELF STORAGE noliktavas kompleksa pirmajā stāvā, kurās varēsiet iebraukt tieši iekšā.

Ja esat aizrāvies ar autosportu, un vēlaties noglabāt, piemēram, vairākus komplektus ar ziemas riepām, smagāka aprīkojuma pārvietošanai SELF STORAGE telpās jums būs pieejami rati un kravas lifti.

SELF STORAGE ir īpaši draudzīga visiem riteņbraucējiem. Uzsākot sezonu, varēsiet apkopt savu velosipēdu zem jumta, turklāt jūsu ērtībām SELF STORAGE ir pieejams velo pumpis. SELF STORAGE kompleksā Krasta ielā 97a, Rīgā atrodas arī “Wash&Drive” pašapkalpošanās automazgātava, kuru var lieliski izmantot arī velosipēdu mazgāšanai un spodrināšanai.

Ērta un droša noliktavu noma

Sporta aprīkojuma glabāšana SELF STORAGE ir ērta un droša. Jūsu iznomātā noliktava būs pieejama jebkurā laikā, jo piekļuve tiek nodrošināta 24/7. Piekļuve SELF STORAGE noliktavu kompleksam un jūsu noliktavas atvēršana notiek ar aplikāciju telefonā, turklāt piekļuvi var kopīgot ar visiem, kam tā nepieciešama. Piekļuves aplikācijā jums būs iespēja arī sekot līdzi visām atvēršanas aktivitātēm.

SELF STORAGE ir iespējams iegādāties kartona uzglabāšanas kastes un citus iepakojuma materiālus, turklāt pie mums iespējams iznomāt arī noliktavas plauktus.

SELF STORAGE tiek nodrošināta videonovērošana un apsardze. Uzglabājiet savu sporta aprīkojumu gudri! Zvaniet +371 22321000 vai apskatiet piedāvājumus mūsu jaunajiem klientiem SELF STORAGE mājas lapā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.