Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Nodibināta “Vienotības” Aizkraukles novada nodaļa

Aizkraukles kultūras centrā notika partijas “Vienotība” Aizkraukles novada nodaļas dibināšanas sapulce. Par nodaļas vadītāju ievēlēts līdzšinējais “Vienotības” Pļaviņu nodaļas vadītājs Aigars Lukss.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašlaik vairs nav neviena cita amata, jo tam nav nepieciešamības. Ja tāda radīsies, kandidāts tiks izvēlēts. Tāpat pēc nepieciešamības tiks sasauktas sapulces.

Aigars Lukss informē, ka ideja par “Vienotības” Aizkraukles novada nodaļas veidošanu uzvirmojusi pirms iepriekšējām pašvaldību vēlēšanām un tagad tā īstenota. Ir apvienotas partijas nodaļas, kas darbojās Pļaviņās un Koknesē, un tam neesot saistības ar Saeimas vēlēšanām, bet gan ar pašvaldību vēlēšanām, kas būs pēc apmēram trijiem gadiem, jo būs tikai loģiski, ja tiks veidots vienots saraksts no vienas nodaļas, nevis no vairākām.

Dibināšanas sapulcē piedalījās gan partijas biedri, gan atbalstītāji — Aigars Lukss, Mārtiņš Daģis, Elita Kaņepēja, Kaspars Meinuzs, Raimonds Brics, Ansis Saliņš no Pļaviņām, Maruta Lāce-Stalidzāne no Kokneses, Jānis Bērziņš no Seces, Saeimas deputāte Anda Čakša, viņas palīdze Elīna Smetaņina un “Vienotības” biroja vadītāja Sanita Stelpe. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.