Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Nobauda zivju ēdienus un kūkas

LAI LABI GARŠO! “Mežsaimniecības kantora” saimniece Lāsma Erharde piedāvā siera un karamelizēto sīpolu tarti.

Koknesē, pie estrādes, “Mājas kafejnīcu dienu” apmeklētājus jau otro gadu pēc kārtas uzņēma divas mājas kafejnīcas — “Kūpiņsala” un “Mežsaimniecības kantoris”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Kūpiņsalas” saimniece Līga Zaula pastāstīja, tā kā ļoti patīk uzņemt viesus, un tāda ir arī darba specifika, tādēļ piedalās “Mājas kafejnīcu dienās”. Tā ir arī iespēja satikt jaunus cilvēkus, iepazīties ar viņiem un iepazīstināt ar sevi. “Kūpiņsalas” piedāvājumā pārsvarā bija zivju ēdieni — Daugavas sama zupa, grilēta forele ar salātiem un citi. Apmeklētāju vidū iecienītākais ēdiens bija grilēts sama iesmiņš, labprāt tika nogaršota arī grilēta forele.

Savukārt “Mežsaimniecības kantora” piedāvājumā uzsvars lielākoties bija uz saldākiem ēdieniem, izņemot karamelizēto sīpolu un siera tarti. Piedāvājumā bija gardā siera kūka ar zemeņu mērci, rabarberu un zemeņu kārtojums, biezpienmaize, dažādi vasarīgi dzērieni. Šoreiz īpaši pieprasīts bija zemeņu un rabarberu kārtojums.

Vaicāta par nosaukumu “Mežsaimniecības kantoris”, saimniece Lāsma Erharde teic, ka viņas īpašums ir Koknesē, 1905. gada ielā, kur agrāk bija mežsaimniecības kantoris. Šajā vietā “Mājas kafejnīcu dienu” apmeklētājus uzņēma pērn. Taču šogad nolēma sadarboties ar “Kūpiņsalu”. Abas dienas apmeklētāju netrūka, vienīgi svētdien visu mazliet sabojājis lietus. Lāsmas ikdiena nav saistīta ar ēdināšanu, viņa ir finanšu speciāliste. Tā kā viņas mammai pieder ēdināšanas uzņēmumi Ogres pusē, nācies iesaistīties arī to darbībā. Tas patīk, un arī “Mājas kafejnīcu dienas” tādēļ ir lieliskas, ka apmeklētājiem var piedāvāt to, ko vislabāk patīk pagatavot.

Sestdienas vakarā “Kūpiņsalas” un “Mežsaimniecības kantora” apmeklētāju priekam muzicēja Edgars Kārkliņš no “X faktora”. Kā pastāstīja Līga Zaula, tas bija jauks muzikāls baudījums.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.