Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

No ieceres līdz saviem čempioniem skvošā

Pirms vairāk nekā desmit gadiem sporta aktīvists Pēteris Kalniņš pļaviņiešus iepazīstināja ar skvošu. Visu šo laiku viņš kopā ar ģimeni veltījis, lai popularizētu šo spēli, veidotu infrastruktūru, dibinot arī sporta biedrību “Juči”, kurai šogad maijā apritēja desmit gadu.
No Amerikas līdz Pļaviņām
Biedrībai tas ir bijis liels un nozīmīgs laiks. Lai atskatītos uz paveikto un pateiktu paldies par kopābūšanu, Pēteris Kalniņš savu spēlētāju saimi un atbalstītājus aicināja uz kopīgu pasākumu.
Šajos gados skvošu spēlējuši daudzi — lieli un un mazi, savam priekam, kā arī kaldinot meistarību un panākumus. Izveidota ne tikai skvoša zāle, bet arī brīvdabas laukums. Tā kā runa ir par sportu, arī biedrības jubilejā viss sākās ar to — zālē Rīgas ielā 28 tikās tie, kuriem tuvs skvošs, lai aicinātu cits citu uz spēli. Dalībnieki spēlēja savam priekam. Pie zāles sienas ar spēlētājas Olitas Znotiņas atbalstu bija izveidota ekspozīcija, kā Pļaviņās attīstījās skvošs, zāle un tradīcijas. Tam visam līdzi sekojis arī laikraksts “Staburags”. Ekspozīciju papildina medaļu un kausu kolekcijas daļa, ko ne tikai vietējā, bet arī valsts līmenī ieguvusi galvenokārt Pētera mazmeita Anna Esiņa no 2013. līdz 2019. gadam.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.