Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

No 12. septembra būs izmaiņas divos maršrutos Pļaviņu apkārtnē

Foto: PIXABAY

Lai skolēni varētu ērtāk nokļūt Pļaviņu izglītības iestādēs un pēc stundām doties mājup, no šī gada 12. septembra būs nelielas izmaiņas reģionālo autobusu maršrutos Pļaviņas—Vietalva—Pļaviņas un Pļaviņas— Siljāņi—Pļaviņas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Reģionālās nozīmes maršrutā Pļaviņas-Vietalva-Pļaviņas būs jauns rīta reiss plkst. 6.37 no pieturas “Pļaviņas” un tas kursēs no pirmdienas līdz piektdienai līdz 31. maijam (visa mācību gada laikā, iekļaujot arī rudens, ziemas un pavasara brīvlaikus). Vēršam uzmanību, ka reisā nebūs iekļautas pieturas “Dzirnavas”, “Grīvas”, “Salānieši”, “Gercēni” un “Bites”. Savukārt reiss, kas līdz šim darba dienās tika izpildīts no pieturas “Pļaviņas” plkst. 6.10, turpmāk būs tikai skolēnu vasaras brīvlaikā (no 1. jūnija līdz 31. augustam).

Līdz 31. maijam divos reisos reģionālās nozīmes maršrutā Pļaviņas-Siljāņi-Pļaviņas tiks iekļautas papildu pieturas: autobuss, kas darba dienās plkst. 7 izbrauc no pieturas “Pļaviņas”, turpmāk pasažierus uzņems arī pieturās “Bites”, “Gercēni”, “Salānieši”, “Grīvas” un “Dzirnavas”, bet autobuss, kas darba dienās plkst.15.30 izbrauc no pieturas “Pļaviņu ģimnāzija”, stāsies arī pieturās “Grīvas”, “Salānieši”, “Gercēni” un “Bites”.

Reģionālā sabiedriskā transporta pakalpojumus šajos maršrutos nodrošina SIA “Tukuma auto”.

Izmaiņas Autotransporta direkcija veikusi pēc Aizkraukles novada pašvaldības Pļaviņu apvienības pārvaldes ierosinājuma un saskaņojusi ar Zemgales plānošanas reģionu. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.