Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

No 1. jūnija SIA “Pļaviņu Komunālie pakalpojumi” ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifi samazināsies

Ilustratīvs attēls

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) izvērtējusi un š.g. 11.maija padomes sēdē izskatījusi SIA “Pļaviņu Komunālie pakalpojumi” ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifus. No š.g. 1.jūnija komersanta darbības zonā tarifi samazināsies par 3% – ūdensapgādes pakalpojumu tarifs – 1,31 EUR/m³ apmērā un kanalizācijas pakalpojumu tarifs – 2,19 EUR/m³.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tarifu izmaiņas saistītas ar elektroenerģijas izmaksu samazinājumu.

Kopš š.g. 1.maija komersants Pļaviņu pilsētā, Aiviekstes un Klintaines un Vietalvas pagastā piemēro SPRK apstiprinātos tarifus – ūdensapgādes pakalpojumu tarifu 1,36 EUR/m3 un kanalizācijas pakalpojumu tarifu 2,26 EUR/m3. Salīdzinot ar šobrīd spēkā esošajiem, no š.g. 1.jūnija ūdensapgādes pakalpojumu tarifs samazināsies par 0,05 eiro, bet kanalizācijas pakalpojumu tarifs – par 0,07 eiro.

SIA “Pļaviņu Komunālie pakalpojumi” pašnoteikto tarifu aprēķinus un pamatojumu SPRK vērtēšanai iesniedza š.g. 25.aprīlī. SPRK, izvērtējot iesniegtos dokumentus, secināja, ka jaunie tarifi ir pamatoti un aprēķināti tādā apmērā, lai segtu ūdenssaimniecības pakalpojumu izmaksas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.