Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Neretas posteņa komandieris pēdējā darbadienā saņem Goda rakstu

PATEICAS PAR DARBU. Juris Gorbačovs savā pēdējā darbadienā Neretas posteņa komandiera amatā saņēma VUGD Goda rakstu. No kreisās — VUGD Zemgales reģiona brigādes komandiera vietnieks Raivis Pužulis,
Aiz­kraukles daļas komandieris Guntars Laukazīle, Juris Gorbačovs un VUGD Zemgales reģiona brigādes komandieris Dainis Bērziņš.
Foto no VUGD

Turpmāk Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Neretas posteņa komandiera pienākumus uzdots pildīt Jaunjelgavas posteņa komandierim Arturam Grikpedim. Līdzšinējais Neretas posteņa komandieris Juris Gorbačovs tagad veic Neretas apvienības pārvaldes vadītāja pienākumus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Arturam Grikpedim dienestā VUGD ir 14 gadu pieredze. Darbu viņš sāka kā Aizkraukles daļas ugunsdzēsējs glābējs, 2010. gadā pārcelts Jaunjelgavas posteņa vada komandiera vietnieka amatā, bet 2019. gadā pēc Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas absolvēšanas un ugunsdrošības tehniķa kvalifikācijas iegūšanas pārcelts Aizkraukles daļas vada komandiera amatā, savukārt 2020. gadā viņš kļuva par Jaunjelgavas posteņa komandieri. 

APVIENOS AMATUS. VUGD Zemgales reģiona brigādes Aizkraukles daļas Jaunjelgavas posteņa komandieris Arturs Grikpedis tur­pmāk pildīs arī Neretas posteņa komandiera pienākumus.
Foto no “Staburaga” arhīva

 

“Arturs Grikpedis kā pienākumu izpildītājs šo amatu pildīs līdz brīdim, kamēr amatā tiks apstiprināts jauns Neretas posteņa komandieris. Dienestā šāda prakse tiek īstenota arī brīžos, kad daļas vai posteņa komandieri atrodas prombūtnē, piemēram, atvaļinājumu laikā,” informē VUGD pārstāve Viktorija Gribuste. “Posteņa komandiera amatam ir noteiktas prasības, tāpēc pašlaik tiek izvērtēti iespējamie kandidāti. Gribam uzsvērt, ka arī šobrīd Neretas posteņa amatpersonas 24 stundas diennaktī katru dienu ir gatavas steigties palīgā iedzīvotājiem, ja šādas situācijas radīsies. Tajā pašā laikā atgādinām iedzīvotājiem parūpēties par drošību savos mājokļos, kā arī būt atbildīgiem un nekāpt uz ūdenstilpju ledus.”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jurim Gorbačovam 30. novembrī Neretas postenī bija pēdējā dienesta diena. VUGD Zemgales reģiona brigādes komandieris Dainis Bērziņš, komandiera vietnieks Raivis Pužulis un Aizkraukles daļas kolēģi viņam pateicās par 27 dienestā pavadītajiem gadiem, kas veltīti Aizkraukles novada un Neretas puses iedzīvotāju drošībai. Kā sacīja D. Bērziņš, J. Gorbačovs vienmēr ar augstu atbildības sajūtu veicis savus pienākumus, lai kādā amatā tajā brīdī būtu, kā arī sniedzis nenovērtējamu ieguldījumu jauno ugunsdzēsēju glābēju apmācībā un profesionālo iemaņu attīstībā.

J. Gorbačovs pateicās visiem par atbalstu un kolēģa plecu, kas visus šos gadus bija neiztrūkstošs, un sacīja, ka vienmēr ar pozitīvām emocijām atcerēsies 27 dienestā pavadītos gadus.

Pēdējā dienesta dienā J. Gorbačovam tika pasniegts VUGD Goda raksts. VUGD Zemgales reģiona brigādes vadība un Aizkraukles daļas kolēģi J. Gorbačovam vēlēja veiksmi tālākajos profesionālajos izaicinājumos un iecerēs. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.