Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Neretā un Ērberģē izveidos pagaidu punktus nolietotās elektrotehnikas nodošanai

Vides apsaimniekošanas uzņēmums “Eco Baltia vide” sadarbībā ar “Latvijas Zaļo punktu” Aizkraukles novada Neretā un Ērberģē šajā vasarā izveidos pagaidu punktus nolietotās elektrotehnikas nodošanai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aizkraukles novada iedzīvotāji aicināti nodot nevajadzīgo elektrotehniku kādā no šiem pagaidu tehnikas nodošanas punktos:

  • Neretā, Rīgas ielā 4, kur elektrotehnikas punkts būs pieejams no 10. jūnija rīta līdz 21. jūnijam;
  • Ērberģē, Ziedoņu ielā 6, kur elektrotehnikas punkts būs pieejams no 25. jūnija rīta līdz 5. jūlijam.

Uz elektrotehnikas nodošanas punktu iedzīvotāji aicināti nogādāt visa veidu elektroiekārtas, kas tiem vairs nav nepieciešamas.

Elektroiekārtas uz nodošanas punktu iedzīvotāji varēs nogādāt visas diennakts laikā. Bez maksas varēs nodot gan lielo sadzīves tehniku, tostarp ledusskapjus, veļas mašīnas, plītis, trauku mazgājamās mašīnas u.c., gan arī mazo tehniku, piemēram, mikroviļņu krāsnis, blenderus, elektriskos svarus, fēnus, virtuves kombainus un citas ierīces. Šķirošanas punktā varēs nodot arī uzkrātās baterijas un akumulatorus. Pirms to izmešanas lūgums tos ievietot aizsietā maisiņā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aicinām ievērot, ka nodot iespējams tikai elektropreces, akumulatorus un baterijas.

Netiks savākti citi atkritumu veidi, piemēram, mēbeles, logi, durvis, podi u.c. – objektā tiks veikta videonovērošana.

Par citu atkritumu veidu nodošanas iespējām iedzīvotāji aicināti sazināties ar sava nama apsaimniekotāju vai “Eco Baltia vide” klientu apkalpošanas centru.

Informējam, ka visa veida nolietotās un nederīgās sadzīves un elektroiekārtas tiek klasificētas kā videi kaitīgie atkritumi, jo tās var saturēt videi un cilvēkam bīstamas vielas. Ja baterijas vai elektroiekārtas netiek nodotas otrreizējai pārstrādei, tās, nokļūstot apkārtējā vidē, var radīt toksisku piesārņojumu, kas kaitē gan dabai, gan cilvēku veselībai. Elektroiekārtas un baterijas satur virkni bīstamu ķīmisku vielu, piemēram, svinu, kadmiju, alvu, dzīvsudrabu u.c.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.