Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Neretā un Daudzesē aizvadītas senioru volejbola sacensības “Sēlijas kauss 2022”. Vīrusa dēļ dāmas nestartē.

55+ grupas laureāti Ventspils komanda. Imanta Silava foto

Imants Silavs

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šogad senioru volejbola sacensībām „Sēlijas kauss” būtu apaļi 20 gadi, ja vien 2021.gada turnīru neizjauktu pandēmijas izplatība. Lai gan šobrīd vēl visā pasaulē , arī Latvijā, plosās pandēmija, tomēr MK noteikumi pieļauj sportiskas aktivitātes.

Ievērojot esošos MK noteikumus, 2022.gada 29.janvārī Neretā un Daudzesē notika senioru volejbola sacensības „Sēlijas kauss 2022”. Par nožēlu tieši pandēmijas dēļ dāmu 40+ un 50+ grupās šogad sacensības nenotika. Visstiprākie izrādījās 55+ volejbolisti. Šai grupā startēja 7 volejbolistu komandas no Ventspils, Valmieras, Madonas, Bauskas, Daugavpils, Viesītes un Neretas. Sacensības notika Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa sporta hallē, kā galvenais tiesnesis spēles organizēja Ivars Māliņš. Līdz pusfināliem aizspēlējās Neretas, Ventspils, Madonas un Daugavpils vīri. Nereta- Daugavpils 0:2; Ventspils-Madona 2:0. Spēlē par 3.vietu Madona – Nereta 2:0. Finālā par kausu cīnījās Ventspils- Daugavpils. Ar 2:0 pārāka izrādījās Ventspils komanda, kurā spēlēja Pēteris Circāns, Ilmārs Vensbergs, Nauris Meiris, Normunds Auns, Jānis Demčuks, Jānis Leimanis, Genādijs Konstantinovs, Viktors Ilvess. Par labāko spēlētāju šajā grupā tika atzīts Viktors Ilvess, kurš pārstāvēja Ventspili. Spēles vēroja arī Neretas Apvienības pārvaldes vadītājs Juris Gorbačovs, kurš volejbolistiem pasniedza kausu un medaļas, kā arī balvas laureātiem.

Daudzeses pamatskolā notika sacensības vīru 40+ grupā. Arī šīs grupas 4 komandas bija skārusi pandēmija. Tomēr uz „Sēlijas kausu 2022” ieradās trīs komandas. Sacensību galvenais tiesnesis Juris Puķītis bija spiests mainīt spēļu kārtību, kā arī izspēles sistēmu, ar ko lieliski tika galā! Kausu un 1.vietu izcīnīja Valmieras volejbolisti Janeks Ekurs, Guntis Braslis, Aigars Briekne, Sandis Sprincis, Aigars Kalniņš, Edgars Ratnieks. Sudrabs Jēkabpils vīriem bronza- Rūgas komandai „Aparāts”. Par labāko spēlētāju grupā tika atzīts Guntis Braslis no Valmieras.

Paldies galvenajiem tiesnešiem Ivaram Maliņam, Jurim Puķītim. Paldies arī Neretas vidusskolas direktorei Viktorijai Trukšai un Daudzeses pamatskolas direktoram Valdim Puidam, Neretas Apvienības pārvaldes vadītājam Jurim Gorbačovam par uzticēšanos un atļauju rīkot turnīru šajos sarežģītajos apstākļos! Paldies skolu pavārēm par garšīgajām pusdienām, paldies visiem kuri bija klāt un atbalstīja „Sēlijas kausu 2022”!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.