Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Neraugoties uz skaitliski mazo kopienu, vairākos jautājumos Sunākstes iedzīvotājiem ir atšķirīgs viedoklis

Sunākstes saieta namā notika Aizkraukles novada pašvaldības pārstāvju tikšanās ar iedzīvotājiem. Pārskatāmo jautājumu loks bija plašs — no “kur paliek nauda”, līdz “vai suns var piedalīties koncertā”.
Sanāksmes sākumā novada domes priekšsēdētājs Leons Līdums sunākstiešiem teica: “Jums piemīt patiess patriotisms un neesat vienaldzīgi pret to, kas pagastā notiek.” Lai gan priekšstati, kam, kā jānotiek, atšķiras. Vairākus no jautājumiem, kas bija uzdoti pirms sanāksmes, varētu atrisināt uz vietas, bet, acīmredzot, jāatbrauc cilvēkiem no pašvaldības, lai nesaskaņas varētu atrisināt, vai vismaz runāt par tiem publiski.
Atšķirībā no citām šādām tikšanās reizēm, sunākstieši pirms tās bija pašvaldībai iesūtījuši vairākus jautājumus. Sunākstes pagastā deklarēti 375 iedzīvotāji, un daļai šķiet, ka līdzekļu, kas no pašvaldības atvēlēti pagastam, ir par maz. Tāpat daļai šķiet, ka tos tērē nelietderīgi.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.