Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Nemainīgi klupšanas akmeņi katrā valdībā

Augusta beigas, kā parasti, skolēnu vecākiem ir darbīgs laiks. Jāsteidz sagādāt visu nepieciešamo. Ar skolai nepieciešamajiem mācību līdzekļiem lielākoties tikām galā jau jūlijā, kad vairākos kancelejas preču veikalos bija atlaides. Tagad galvassāpes sagādā apģērbs — bērni pa vasaru pastiepušies. Pārskatot skapja saturu, konstatēju, ka praktiski visas bikses dēliem ir par īsu. Jaunākajam dēlam Artūram varu vēl vienpersoniski atrast un nopirkt apģērbu pa prātam, bet vecākais seko modei, kuru es nepārzinu, tādēļ nāksies ieplānot laiku braucienam uz Rīgu. Mācību gada sākums jūtami patukšo vecāku maciņus. Pusaudzim ir svarīgi, kā viņš pats izsakās — būt “trendā”. Tas man ne vienmēr ir saprotams — firmas apavi un soma, konkrēta stila džinsa bikses, telefons. Ne vienmēr maciņš ļauj īstenot visas iegribas, un tad jāmeklē kompromiss. Mēs kā vecāki vēlamies un cenšamies bērniem dot visu labāko, protams, saprāta robežās. Šovasar vecākais dēls izrādīja apsveicamu iniciatīvu, pats pelnīja naudu. Tas ļāva piepildīt viņa vēlmi par zīmola mugursomu, kas maksāja vairāk, nekā mēs ar vīru bijām gatavi izdot. Aktualizējoties zīmolu preču jautājumam, ģimenē kārtējo reizi pārrunājām mobingu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.