Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Nekārtības ar piebraukšanu pie skolas varētu atrisināt ielas pārbūve

Aizkraukles pilsētas iedzīvotāji jau vairākkārt vērsuši uzmanību uz nekārtībām satiksmes organizācijā, kas darbdienu rītos valda pie Aizkraukles novada vidusskolas ēkas Draudzības krastmalā. Aizkraukles novada domes vadošie speciālisti sola, ka nākamajā gadā līdz ar Skolas ielas pārbūvi šo problēmu varētu atrisināt.
Nekārtības un saspīlētas situācijas pirms astoņiem no rīta rada vecāki, kuri savus bērnus uz skolas ēku ved ar automašīnu. Skolas un Spīdolas ielu krustojumā šajā laikā satiksmes noteikumi praktiski nedarbojas, darbojas princips — kurš pirmais paspēs iegriezties skolas piebraucamajā ceļā. Saprātīgākie vecāki pie skolas nostājas piebrauktuves tālākajā galā, neveidojot sastrēgumus un rindu, izlaiž bērnu un aizbrauc, ievērojot apļveida kustību.
Taču netrūkst vecāku, kuri apstājas skolas priekšā ceļa vidū, mierīgi izkāpj no mašīnas, lai palīdzētu savam lolojumam, bez steigas sakārto mugursomu, sasien šalli un ar acīm pavada bērnu līdz skolas durvīm. Satiksme bloķēta, mašīnas sastājušās garā rindā iebrauktuvē, taču gādīgos vecākus tas nesatrauc.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.