Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Negodīgā darbnespējas lapu sistēma ir jāsalauž. Aizkraukles puses uzņēmēji uz Zalves poligonu skatās ar bažām.

Labklājības ministrs Gatis Eglītis vizītē Aizkraukles novadā apmeklēja valsts sociālās aprūpes centra “Latgale” filiāli “Mēmele”, Zalves pagasta pakalpojumu centru, Aizkrauklē tikās ar novada sociālā dienesta un bāriņtiesas darbiniekiem, savukārt Jaunjelgavā — ar uzņēmējiem.Kā norādīja ministrs, viņš reģionālo vizīšu laikā cenšas tikties ar lielākajiem darba devējiem, jo ministrija atbildīga arī par nodarbinātības politiku, ekonomisko aktivitāti katrā reģionā. Šādās vizītēs dzirdētais palīdz labāk izprast reālo situāciju.Brīva darbaspēka Zalves pusē nav“Staburags” bija klāt teju visās tikšanās vietās. Zalvē uz tikšanos ar ministru ieradās divi vietējie uzņēmēji — Māris Millers un Nauris Smirnovs. Viņu bažas saistītas ar Zalves atrašanās vietu — meža vidū. Māris Millers teic, ka šis ir izmirstošs pagasts un nebūtu korekti salīdzināt to ar poligonu Ādažos, kur tuvumā ir Rīga ar visu no tā izrietošo. Līdzīgās domās ir pakalpojumu centra vadītāja Dzintra Noreika. Viņasprāt, Zalvei no te būvēt plānotā militārā poligona nebūs nekāda labuma. Ņemot vērā līdz šim izskanējušo informāciju, tā centrs būs Daudzevas pusē. Ministrs gan iebilda, ka daudz atkarīgs no pašiem — kādus pakalpojumus un preces spēs piedāvāt. Nauris Smirnovs teic, ka viņam kā uzņēmējam nebūtu problēmu atvērt, piemēram, ēdināšanas uzņēmumu, bet tajā nebūtu darbinieku. Darbaspēka Zalves pusē nav.


Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.