Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Nedēļas nogalē Mārupes novadā notiks Latvijas medus ražotāju svētki “Biškopju vasaras saiets 2023”

Ilustrācija no canva.com

Nedēļas nogalē atpūtas parkā “JIP Mārupīte” Mārupes novadā notiks Latvijas medus ražotāju svētki “Biškopju vasaras saiets 2023”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Organizatori informē, ka pasākuma laikā būs iespējams nopirkt biškopības inventāru, bišu mātes, Latvijā ievāktu medu, kā arī biškopības un citus interesantus produktus. Tāpat darbosies radošās darbnīcas, lielformāta spēles gan pieaugušajiem, gan bērniem, kā arī piepūšamās atrakcijas.

Pirmajā pasākuma dienā, 15.jūlijā, notiks biškopības inventāra izstāde un tirdzniecība, lekcijas un paraugdemonstrējumi par biškopjiem svarīgām tēmām. Tāpat notiks divi konkursi – “Latvijas garšīgākais medus 2023” un “Veiksmīgākā biškopības produkta etiķete 2023”.

LBB norāda, ka saieta laikā ikviens pasākuma apmeklētājs varēs piedalīties vērtēšanā un balsot par savu medus favorītu Latvijas garšīgākā medus konkursā, savukārt biškopības produktu etiķetes vērtēs ekspertu komisija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmajā dienā tiks apbalvoti konkursu uzvarētāji, kā arī notiks profesionālās pilnveides kursa “Biškopība” 14. izlaidums, kurā tiks sveikti 117 absolventi. Diena noslēgsies ar zaļumballi un grupas “Jelgava Festival Band” uzstāšanos.

Saieta otrajā dienā, 16.jūlijā, interesentiem, iepriekš piesakoties, būs iespēja doties pieredzes braucienos uz urbāno dravu viesnīcā “Janne”, pie biškopja Valda Janova, Madaras un Riharda Zusteru dravu, kā arī Latvijas Biškopības vēstures muzeju.

Latvijas Biškopības biedrība reģistrēta 1994.gadā, un tā pārstāv 3253 lauksaimniekus. Biedrības mērķis ir pārstāvēt biedru intereses, veicināt biškopības nozares attīstību un stabilu izaugsmi Latvijā.

LETA

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.