Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Nededziniet vēstures liecības! Pļaviņietis Ainārs Zariņš vāc materiālus par Pļaviņu puses fotogrāfiem

Pļaviņietis Ainārs Zariņš sācis kādu interesantu projektu — viņš nolēmis apkopot ziņas par savlaik Pļaviņās strādājušajiem profesionālajiem fotogrāfiem. Ja izdosies savākt pietiekami plašu faktu materiālu, kā arī rast atbalstu, nākotnē tas varētu izvērsties kādā pastāvīgā ekspozīcijā un, iespējams, arī grāmatā.
“Godātie pļaviņieši, gostiņieši, aiviekstieši, klintainieši, odzienieši, vietalvieši un visi citi, kas šo izlasīs. Šoruden kādā sarunā ar vienu cilvēku uzzināju, ka, tīrot vecu māju, sadedzinātas senlaiku fotogrāfijas, kurās atainota studentu korporāciju dzīve pirmskara Latvijā. Žēl, ļoti žēl. Tādēļ vēršos pie visiem, kuriem nav intereses par šādām (un vispār jebkādām) ģimenes arhīvos vai citur uzietām vēstures liecībām — nesadedziniet, neizmetiet! Ar lielu prieku šādas lietas pieņemšu, jo ilgāku laiku jau mieru neliek ideja par ekspozīcijas izveidošanu, un šis tas gadu gaitā ir iekrājies. Īpaši interesējos par Pļaviņās un apkārtnē l

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.