Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

“Ne tagad, ne vēlāk, nekad!”: aizkraukliete Elga Kairiša izdod romānu par savu dzīvi

Izdevniecībā “Ezerroze” klajā nācis Aizkraukles pagasta iedzīvotājas Elgas Kairišas romāns “Ne tagad, ne vēlāk, nekad!”. Aizraujošs romāns, kas tur savā varā no pirmās līdz pēdējai lappusei. Romāns ir par sievieti, kas cīnās pa dzīvi ar dažādām grūtībām un meklē savu īsto tēvu, kurš, kā izrādās, ir nevis latvietis, bet — gruzīns. Vai viņa tēvu atrod? Un kāda ir tikšanās? Par to uzzināsiet, lasot romānu.
Tibetas naudu velta grāmatai
— Kas jūs pamudināja rakstīt romānu?
— Nejaušības dēļ savēlās sniega pika un ripoja no kalna lejā, līdz apauga ar dzīves notikumiem tik liela, ka bija jāuzraksta romāns. Manuskripts plauktā stāvēja kādus piecus gadus. Biju sakrājusi naudu ceļojumam, gribēju braukt uz Tibetu vai Nepālu, taču sākās kovida pandēmija, tādēļ nolēmu pārskatīt manuskriptu un uzrakstīt romānu. Manuskriptu izrediģēju, daļu nācās izsvītrot, lai nebūtu par garu. Tam pagāja astoņi mēneši. Kad rakstu, vārdi nāk kā no kosmosa. Ceļojumam domāto naudu izmantoju romāna izdošanai.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.