Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Ne dienu bez kūkām

Ar sapni par Franciju un Itāliju
Šīs nedēļas sākumā skaistu, apaļu dzimšanas dienu svinēja aizkraukliete Agita Kuzmenkova. Viņas vārds aizkraukliešiem nav svešs, īpaši tiem, kas iecienījuši kafejnīcā “AK Gardumi vēstniecība” ceptās kūkas. Arī mūsu saruna ievirzās “saldā gultnē”, jo ar kūku meistari nemaz citādāk nevar.
Govis un aitas nesaistīja
Var teikt, ka jubilāre ir Aizkraukles vienaudze — vien piecus gadus jaunāka par savu dzimto pilsētu. Kā visus mazos aizkraukliešus, arī Agitu ceļš veda uz bērnudārzu “Pasaciņa”, kur tagad ir sociālā dienesta mājvieta.
Ilgu laiku viņa ģimenē bija vienīgais bērns. Ar māsu Daci Agitai ir 16 gadu starpība. “Lai arī jau biju pusaudze, cita paaudze, citas intereses, bet mums ir labas attiecības. Pašlaik māsa dzīvo Lietuvā,” stāsta jubilāre.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.