Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Nav daudz, bet nav arī maz

Kad diena par savu garumu sāk sacensties ar nakti, šķiet, ka viss rit lēni un līdz kādam notikumam jāgaida ļoti ilgi. Patiesībā viss notiek trakā skrējienā, kuru gribētos uz mirkli apturēt. Tomēr prieks, ka šogad piepildīts kāds lielāks sapnis un mazāki sapnīši, un labi, ka šis gads nav bijis sliktāks kā iepriekšējais.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šī gada sākums iezīmējās ar to, ka apritēja 15 gadi, kopš strādāju “Staburagā”. Atceros, ka, dodoties uz darba interviju, biju mazliet satraukusies. Satraukums nav zudis arī tagad, tikai tas ir citādāks. Toreiz daudz iemācījos no saviem kolēģiem, par ko viņiem esmu ļoti pateicīga, jo šādā darbā man pieredzes nebija. Ar gadiem darbabiedru skaits ir mazinājies — kāds dodas pelnītā atpūtā, cits nolemj izmēģināt ko citu. Protams, žēl no katra šķirties, un viņu trūkumu izjūtu, tomēr satiekoties priecājamies, un vienmēr ir, ko parunāt.

Laiku pa laikam iedomājos: 15 gadu — tas ir daudz vai maz? Nav daudz, bet nav arī maz. Ir piedzīvoti bēdīgāki brīži, taču nav trūcis arī priecīgo. Un to svaru kausā ir vairāk.

Kādreiz man jautā, vai redakcijā darbs ir grūts? Nav maizes klaipa bez garozas, tāpat arī katrā darbā ir savas grūtības. Tās atsver visi ieguvumi. Vispirms jau kolēģi, ar kuriem man tiešām laimējies. Tāpat darbs, kurā katra diena ir citādāka un kurā laika skrējienu visvairāk izjūti. Un beidzot — satiktie brīnišķīgie cilvēki, no kuriem var smelties daudz iedvesmas un spēka. Un tādi ir katrā vietā, kur nācies būt. Darbīgi, sīksti un sirsnīgi. Nečīkst ne par fiziskajām, ne citām sāpēm, bet paceltu galvu uz priekšu. Ne velti Rainis teicis: “Darba vara — lielu dara.” Cilvēks sevi lielu padara ar savu darbu, pārliecību, atbildības izjūtu pret saviem tuvākajiem un līdzcilvēkiem. Pēc šādām tikšanās reizēm jūtos kā dubultīgu vitamīnu devu saņēmusi, tādas izjūtas nedod neviens aptiekas vitamīns!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaunajā gadā sev šādu tikšanos novēlu vairāk. Nedrīkst taču aizmirst arī par sevi! Un vēl sev novēlu arī nākamos 15 gadus tikpat interesantus un piepildītus kā līdz šim.

Savukārt “Staburaga” lasītājiem novēlu paveikt nepaveicamo, saglabāt iegūto un sasniegt iecerēto!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

  1. dzīvē vajag smiet un diet. aplaudēt. peļķē sēdot gavilēt. ja gribas baltmaizi, jāiet uz kondetoriju str;a;dat un laizīt mīkla spavārnīcu. ies tik uz augšu.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.