Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Namu apsaimniekošanu Bebros un Iršos nodod “Kokneses komunālajiem pakalpojumiem”

Saskaņā ar Aizkraukles novada domes pieņemto lēmumu jau tuvākajā laikā daudzīvokļu dzīvojamo māju apsaimniekošanu Bebros un Iršos nodos pašvaldības uzņēmumam “Kokneses komunālie pakalpojumi”. Šobrīd tiek gatavoti dokumenti pakalpojumu līguma slēgšanai starp Kokneses apvienības pārvaldi un apsaimniekošanas uzņēmumu.
Pamatojot šo lēmumu, Kokneses apvienības vadītāja Agrita Vagoliņa norāda, ka pašvaldības autonomā funkcija ir organizēt iedzīvotājiem ūdenssaimniecības, siltumapgādes un sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus, nevis pašiem nodarboties ar šo pakalpojumu sniegšanu. Tāpēc nolemts namu apsaimniekošanu, kas ietver ēku uzturēšanu, ūdensapgādi, kanalizācijas pakalpojumus Bebros un Iršos, kur līdz šim to nodrošināja pagasta pārvaldes komunālā nodaļa, uzticēt profesionāļiem, kuriem tā ir pamatnodarbošanās – uzņēmumam “Kokneses komunālie pakalpojumi”. Tādā veidā arī resursi tiks izmantoti lietderīgāk un ekonomiskāk. Šobrīd, piemēram, vienā pagasta pakalpojumu centrā elektriķis strādā nepilnu slodzi par salīdzinoši zemu atalgojumu. Līdz ar to labu speciālistu piesaistīt ir grūti, taču, apvienojot šīs saimniecības, var nodrošināt pilnu darba slodzi ar pietiekamu atalgojumu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.