Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Mums nevajag garīgo slimnieku atražošanu

Pagājusī nedēļa bija tik savāda, pārpildīta ar brīvdienām, ka brīžiem pazuda dienu nosaukumi. Bija vienkārši “diena”, nevis pirmdiena vai piektdiena. Zinu, ka mans viedoklis par brīvdienām nebūs no populārajiem, bet, manuprāt, mums brīvdienu, svētku, svinamo dienu ir par daudz. Mīts par to, ka latvieši ir čakli, vairs īsti neatbilst patiesībai. Varbūt pirms 100 gadiem tāds gēns bija mūsu senčos, bet pamazām notikusi mutācija, daļai to aizstājis atpūtas gēns, un viens otrs arvien biežāk spriedelē par četru darba dienu nedēļu. Tā kā no 1. līdz 7. maijam valsts politiskajā dzīvē principā bija vakuums, dienas kārtībā nāca citas aktualitātes.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.